7 відгуків
+380 (44) 353-00-58
+380 (96) 460-60-60
ПОЖБЕЗПЕКА
Вимірювання опору уземлення

Вимірювання опору уземлення

  • Послуга

Ціну уточнюйте

+380 (44) 353-00-58
  • +380 (96) 460-60-60

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вимірювання опору уземлення
Вимірювання опору уземленняПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (44) 353-00-58
  • +380 (96) 460-60-60
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вимірювання опору уземлення, зазвичай, виконується спільно з комплексом інших випробувальних заходів, метою яких є повна перевірка всіх захисних властивостей електромережі:

• Вимірювання опору уземлення ― проводиться для його перевірки на відповідність вимогам нормативних документів. Перевірку та вимір опору заземлення здійснюють за допомогою створення штучного ланцюга протікання струму через заземлювач, що випаровується, і вимірювання падіння напруги на ньому;

Перевірка надійності спрацьовування апаратів захисту від надструмів — здійснюється за допомогою вимірювання значень струмів однофазних замикань і опору петлі "фаза-нуль" — контуру, що складається з фази трансформатора та ланцюга фазного та нульового провідника;

• Перевірка апаратів захисту, з використанням петлі "фаза-ноль" проявляє надійність спрацьовування цих апаратів у разі виникнення короткого замикання;

• Перевірку автоматів захисту електричних систем від наслідків виникнення коротких замикань і стрибків напруги, перевіряють за допомогою універсального пристрою навантаження автоматів, за допомогою якого, моделюються ситуації виникнення стрибків напруги в електричних системах і вимірюється час спрацьовування апаратів захисту. Провантаження автоматів, у процесі перевірки, полягає в скачкоподібному подаванні електричної напруги в силову установку та зміна його величини до моменту спрацьовування автомата.

Вимірювання проводяться для перевірки його відповідності вимогам нормативних документів (ПУЕ гл. 1.8, ПТЕП ст. 3,1).

В процесі проведення випробувань електричної системи, ведеться типовий технічний звіт, що складається з чотирьох протоколів випробувань, що відбивають дані перевірки.

Технічний звіт і протоколи випробувань, складені за даними перевірки кожної електричної системи, гарантуються друками електровимірювальної лабораторії, яка проводить перевірку.

Що може статися, якщо не зробити вимірювання опору ізоляції та заземлення?

Сучасний дім обладнаний безліччю електроприладів — пральна машина, посудомийна машина, витяжні системи, електроплита, холодильник, комп'ютер — всього й не перечистиш.

Одна з найважливіших цілей під час встановлення електроприладів — гарантія безпеки для людини. Цю роль виконує заземлення — електричне з'єднання предмета з провідного матеріалу із землею. Основне призначення заземлення є захист людини від ураження електрикою.

Заземлення продовжує термін експлуатації електроприладів, це особливо відчутно під час закупування дорогої техніки, вона слугуватиме набагато довше.

Найбільша небезпека ураження струмом підстережає в місцях підвищеної вологості — на кухні, у ванній.

Якщо в будь-якій частині електропроводки або електроприладу (стиральної машини, чайника тощо) порушать ізоляція, через що фазний дріт торкнеться нульового, відбудеться коротке замикання. Оскільки опору в місці контакту немає, і струм у контакті почне швидко рости, у такий спосіб він розплавить дроти та призведе до небажаних наслідків: від перегоряння приладу до виникнення пожежі.

Для захисту від короткого замикання слугує запобіжник, вставлений у фазний дріт, під час зростання струму він згорить і розімкне ланцюг до того, як відбудеться загоряння. Водночас згорілий запобіжник замінюється новим.

Автоматичні запобіжники в разі короткого замикання розмикають ланцюг за допомогою електромагнітного розчіплювача, що реагує на стриження струму. Ці запобіжники зафіксовані в кожному домі, вони захищають і внутрішній, і зовнішній ланцюг.

Власників окремо господарських будинків, приватних котеджів і дач підстережає така потенційна загроза, як удар блискавкою. Щорічно на землі відбувається приблизно 44 тис. гроз. І водночас кожен сек. 2000 змійок вдаряється в землю.

Що ж може статися, якщо блискавка потрапить у ваш дім?

Добре заземлені будівлі залишаться неушкодженими. Однак, якщо ви не подбали про заземлення, то результати такої безтурботності мають ймовірність обійтися дуже дорого: у кращому разі необхідно буде викинути всю техніку, у гіршою може статися пожежа.

А якщо це станеться вночі, то сумніви щодо доцільності заземлення відпадуть самі собою.

Необхідно взяти до уваги той факт, що ефективність заземлювача залежить від ґрунтових умов, з цієї причини заземлювачі підбираються від розмірів для конкретного ґрунту.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці енергетиків і відповідальних за електрогосподарство підприємств і організацій та інженерів технічних служб.

 

Основні
Тип послугиОбслуговування
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner