7 відгуків
+380 (44) 353-00-58
+380 (96) 460-60-60
ПОЖБЕЗПЕКА

Електричні вимірювання електромережі

Електротехнічна лабораторія

Наша електротехнічна лабораторія виконує електровимірювальні роботи: заміри опору ізоляції, розрахунки допустимого струмового навантаження, акти проведення схованих робіт і контроль електричної мережі, електромонтажні роботи, тестування електрообладнання, вимірювання ізоляції та заземлення та інші електровимірювальні заходи. Виконуються електровимірювання і випробування в електроустановках до 1000 В.

Ми пропонуємо як комплексне рішення завдань: отримання технічних умов, розробка проектної документації, зокрема, розрахунки допустимого струмового навантаження, складаємо акт прихованої проводки, монтаж та допуск в експлуатацію електроустановок зовнішнього і внутрішнього електропостачання житлових, громадських, виробничих будівель і споруд, об'єктів індивідуального будівництва, так і рішення завдань на будь-якому етапі робіт!

Ми проводимо всю попередню роботу від отримання технічних умов та необхідних дозволів на проектні та будівельно-монтажні роботи, до оформлення необхідної дозвільної документації та здачі об'єктів в експлуатацію!

Результати проведених робіт, електровимірювальні, оформляються протоколами електровимірювальних, протоколи об'єднуються в технічний звіт. Технічні звіти, протоколи електровимірювальних, узгодження в контролюючих органах.

Періодичність вимірювань:

Приймально-здавальні вимірювання виконуються після завершення всіх робіт по електромонтажу. Складений згідно з проведеним випробуванням Технічний звіт входить в комплект документації, необхідної для здачі електроустановки в експлуатацію.

Періодичне проведення замірів опору ізоляції, вимірювання заземлюючих пристроїв, завмер петлі фаза-нуль та ін.. диктується вимогами інспектуючих наглядових органів (Держенергонагляд, Пожежна інспекція, СЕС).

Профілактичні електровимірювання проводяться з метою виявлення несправного або не відповідає нормам і правилам улаштування електроустановок (ПУЕ, ПЭЭП, ПТБ) електрообладнання. Це робиться з метою запобігання нещасних випадків, випадків загоряння електропроводки.

Ви можете викликати фахівців електролабораторії для проведення електровимірювальних робіт зі складанням протоколів та техотчетов для будь-яких об'єктів (офіси, житлові будинки, підприємства, держустанови і. т. д.)

ЗАЛУЧАЄМО ДО СПІВПРАЦІ ЕЛЕКТРОПЕРСОНАЛ! ІСНУЄ СИСТЕМА БОНУСІВ!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner