7 відгуків
+380 (44) 353-00-58
+380 (96) 460-60-60
ПОЖБЕЗПЕКА
Вимірювання опору петлі «фаза-нуль»

Вимірювання опору петлі «фаза-нуль»

  • Послуга

Ціну уточнюйте

+380 (44) 353-00-58
  • +380 (96) 460-60-60

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вимірювання опору петлі «фаза-нуль»
Вимірювання опору петлі «фаза-нуль»Послуга
Ціну уточнюйте
+380 (44) 353-00-58
  • +380 (96) 460-60-60
Опис
Інформація для замовлення

Вимірювання опору петлі «фаза-нуль»

Згідно з ПТЕЕП для контролю чутливості захисту до однофазних замиканням на землю в установках до 1000 В із глудозаземленою нейтраллю необхідно вимірювати опору петлі "фаза-нуль".

Вимірювання опору петлі "фаза-нуль" і струмів однофазних замикань проводиться для перевірки тимчасових параметрів спрацьовування пристроїв захисту електрообладнання від надструмів під час замикання фази на корпус.

За вимірюванням повного опору петлі "фаза-ноль" визначається струмом однофазного короткого замикання. За отриманим розрахунком величину цього струму визначається час спрацьовування захисного апарату. У разі прямих вимірювань струмів однофазних замикань час спрацьовування захисного апарату визначається за вимірювальною величиною цього струму. Цей час має відповідати вимогам пункту Попелясто9 ПУЕ щодо захисту від ураження електричним струмом у разі непрямих дотиків способом автоматичного вимкнення живлення.

Вимірювання опору петлі "фаза-нуль" і струмів однофазних замикань проводяться:

• перед прийманням електрообладнання до експлуатації;

• у терміни, певні графіком планово-передавальних ремонтів;

• після капітального ремонту електрообладнання.

Допустиме струмове навантаження

Для визначення потрібного кабелю береться площа зрізу (січення) струмопровідної жили, проводяться розрахунки. Якщо жила кругла — то площа перерізу визначається за формулою площі кола (3,14 х радіус в квадрати). Є спеціальні таблиці, у яких вказується, переріз алюмінієвий (мідний) жили досить для певного навантаження.

Крім цих таблиць застосовуються також ще кілька таблиць зі поправних коефіцієнтів залежно від умов експлуатації, типу навантаження й типу кабелю. Коефіцієнти мають досить широкий діапазон від 1,48 до 0,41.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці енергетиків і відповідальних за електрогосподарство підприємств і організацій та інженерів технічних служб.

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner